Promocja Sięgaj po więcej w Heyah

Od 26. listopada w Heyah trwać będzie promocja Sięgaj po więcej. W zamian za doładowania, użytkownicy otrzymają nagrodę gwarantowaną w postaci pakietu usług oraz możliwość wylosowania nagrody rzeczowej.

Promocja doładowań w sieci Heyah

Heyah przygotowała promocję doładowań realizowanych za pośrednictwem serwisów transakcyjnych mBanku i MultiBanku. Za doładowanie z przedziału 50-99 zł otrzymać można dodatkowe 10 zł gratis.

Zmiany w Heyah Mix na liczbę doładowań

Heyah zmienia swoją ofertę Mix. W nowej im częściej klient będzie doładowywał konto tym szybciej może wymienić telefon na nowy. Dzięki usłudze Bezpłatnie w Heyah zyskać będzie można nielimitowane SMS-y i połączenia w Heyah.

Roczna ważność konta także w Heyah

Tak samo jak w TakTaku, tak i w Heyah wkrótce ważność konta dla połączeń wychodzących będzie przedłużana o kolejne 12 miesięcy po wykonaniu płatnej usługi bądź odebraniu połączenia lub SMS-a – wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

PTC o swoich prepaidach

Heyah doczeka się odświeżenia w I kwartale przyszłego roku. Ma być skierowana do trochę innej grupy docelowej niż dotychczas – mówi TELEPOLIS.PL prezes PTC Miroslav Rakowski.

Internet non stop w Heyah

Sieć Heyah zaprezentowała nową promocję dostępu do internetu w komórce. Za stałą miesięczną opłatą można otrzymać pakiet danych, po którego wykorzystaniu nie są naliczane dalsze koszty – zmniejsza się jedynie prędkość transferu.