T-Mobile: gwarancja najniższych cen smartfonów

4. stycznia T-Mobile rozpoczyna promocję, w której będzie oferował telefony w najniższych cenach wśród operatorów komórkowych. Jeżeli mimo tego klient znajdzie zakupiony telefon w lepszej cenie u konkurencji otrzyma od T-Mobile rekompensatę w postaci abonamentu za złotówkę przez trzy miesiące.

pytania

Na fali czy raczej w skutek odpływu sił związanych z szaleństwem zapomnienia zwanym potocznie zabawą sylwestrową chciałbym( w imieniu kilku osób) zadać parę nieco skacowanych pytań. (w związku z programowym zawieszeniem rozmów politycznych wypłynęło parę problemów bardziej ogólnej natury które tu zanotowałem – chciałem zaznaczyć że redagowanie tych pytań razem z negocjacjami zajęło nam sporo […]

kurs z rozwoju osobistego

Każdy człowiek powinien zainwestować w swój rozwój dlatego z myślą o tym prowadzone są kursy z rozwoju osobistego. Osobiście polecam szkolenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Jest to szkoła posiadająca pozytywne opinie, uczestnicy cenią prowadzących kursy za profesjonalizm i ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą chętnie dzielą się z innymi. Ja dzięki […]

Urzędnicy będą dzwonili za 3 grosze

W rozstrzygniętym niedawno megaprzetargu na usługi telefonii komórkowej dla administracji rządowej, zwycięzca – PTC – zaoferował 3 grosze netto za minutę połączenia krajowego – wynika z informacji Centrum Informacyjnego Rządu.

100 mln dolarów kary dla spółek DT za łapówki

Deutsche Telekom zapłaci 4 mln dolarów, a jego węgierska spółka-córka Magyar Telekom 90 mln dolarów w związku. Kary mają związek dochodzeniem amerykańskiej komisji nadzoru giełdowego SEC w sprawie łapówek wypłacanych przez Magyar Telekom przedstawicielom aparatu państwowego Czarnogóry i Macedonii.

AT&T jednak nie przejmie T-Mobile USA

Sieć AT&T w końcu dała za wygraną i zrezygnowała z przejęcia T-Mobile USA za 39 mld dolarów. Plany przejęcia T-Mobile USA spotkały się z ostrą krytyką FCC i Departamentu Sprawiedliwości.

Świąteczne zakupy grupowe w Orange

Orange przygotował dla użytkowników swoich usług na kartę świąteczne zakupy grupowe. W ich ramach, za wykupienie wybranych usług z oferty, można otrzymać dodatkowy pakiet minut i SMS-ów do wszystkich sieci.

Homomałżeństwa poprawiają zdrowie

Wniosek jest prosty. O ile małżeństwo hetero niesie za sobą patologie, to małżeństwo homo powodujące przypływ zdrowia powinno być lansowane jako lepsze rozwiązanie. Niestety, ten poprawa zdrowia dotyczy jedynie wybranych dolegliwości, które były objęte badaniem. O tych innych problemach się nie dowiemy